Jak skorzystać z Funduszy Europejskich?

Najważniejsze informacje

Wiadomości

Wizyta studyjna do Grecji w ramach projektu KEEP ON

W związku z realizacją przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego międzynarodowego projektu, pn. Keep On - Effective policies for durable and self-sustainable projects in the cultural heritage sector („Skuteczne polityki dla trwałych i samowystarczalnych projektów w sektorze dziedzictwa kulturowego”) serdecznie zapraszam na wizytę studyjną, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2021 roku, w godzinach: 09:10 – 12:00. Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku anielskim, a ze względu na aktualną sytuację pandemiczną będzie miało charakter wirtualny.

SPOTKANIE PARTNERÓW MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU „ATM FOR SME`s” - INTERREG EUROPE

W dniu 24 listopada 2021 r. odbyło się spotkanie partnerów w ramach międzynarodowego projektu „Access to Microfinance for Small and Medium–sized Enterprises – ATM for SME`s” czyli „Dostęp do mikrofinansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw”, realizowanego przez Oddział ds. Promocji Gospodarczej Regionu Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Ze względu na warunki epidemiologiczne wydarzenie odbyło się w formule online.

Szkolne inspiracje w nowych projektach RPO

Zarząd Województwa zawarł umowy na dofinansowanie czterech projektów Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość wsparcia z Unii Europejskiej to ponad 1,5 mln zł. Projekty będą realizowane w szkołach podstawowych działających w Kielcach oraz trzech gminach ościennych. Skorzysta z nich ponad 800 osób.