Projekty energetyczne oraz B+R. Weź udział w spotkaniu

Data opublikowania: 31 maja 2023
Projekty energetyczne oraz B+R .Weź udział w spotkaniu
Projekty energetyczne oraz B+R .Weź udział w spotkaniu

Zapraszamy na spotkanie dotyczące wdrażania programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 z zakresu projektów energetycznych oraz badawczo-rozwojowych. Odbędzie się ono 16 czerwca 2023 r. od godz. 10.00 w auli 1.17 budynku B Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy Politechniki Świętokrzyskiej oraz Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia dotyczące wsparcia na działalność B+R i projektów z zakresu efektywności energetycznej, zaplanowano także prezentację potencjału badawczego Politechniki Świętokrzyskiej. Spotkanie umożliwi zapoznanie się z praktycznymi możliwościami poszczególnych laboratoriów Centrum Naukowo-Wdrożeniowego Inteligentnych Specjalizacji Regionu Świętokrzyskiego – CENWIS. Będzie to znakomita okazja do nawiązania współpracy z Politechniką Świętokrzyską, co pozwoli na zwiększenie zdolności badawczych i możliwości sięgania po środki z programu regionalnego FEŚ 2021-2027.

Spotkanie odbędzie się 16 czerwca 2023 r. od godz. 10.00 w auli 1.17 budynku B Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Wstęp wolny, konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu do 12 czerwca 2023 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami  41 395 14 91 i 41 395 12 70.